Tabela kalorii kasz, ryżu, makaronu i płatków

Kalorie, białko, węglowodany i błonnik w kaszach, ryżu, makaronie, płatkach i mące. Formy suche i ugotowane mają osobne strony, bo różnią się kalorycznością w 100 g.

Tabela kalorii kasz, ryżu, makaronu i płatków: kalorie, białko, węglowodany, tłuszcz i błonnik w 100 g
Kasza gryczana sucha34611,764,72,710,3
Kasza gryczana ugotowana923,417,20,62,7
Kasza jaglana sucha3781164,44,28,5
Kasza jaglana ugotowana1193,522,411,3
Kasza jęczmienna sucha3529,962,11,215,6
Kasza jęczmienna ugotowana1232,324,40,43,8
Kasza manna sucha36910,676,10,51,9
Kuskus suchy37612,872,40,65
Kuskus ugotowany1123,821,80,21,4
Makaron pełnoziarnisty suchy35213,964,22,99,2
Makaron pełnoziarnisty ugotowany149626,21,73,9
Makaron pszenny suchy3711371,51,53,2
Makaron pszenny ugotowany1585,829,10,91,8
Mąka pszenna36410,373,612,7
Owsianka na wodzie712,510,31,51,7
Płatki owsiane37913,257,66,510,1
Ryż biały suchy3657,178,70,71,3
Ryż biały ugotowany1302,727,80,30,4
Ryż brązowy suchy3677,572,73,23,6
Ryż brązowy ugotowany1232,72411,6
Wafle ryżowe3878,277,32,84,2

Wartości w 100 g produktu. B - białko, W - węglowodany (bez błonnika), T - tłuszcz, w gramach. Kliknij nagłówek, żeby posortować.

Najmniej kalorii w 100 g

  1. Owsianka na wodzie 71 kcal
  2. Kasza gryczana ugotowana 92 kcal
  3. Kuskus ugotowany 112 kcal
  4. Kasza jaglana ugotowana 119 kcal
  5. Kasza jęczmienna ugotowana 123 kcal

Najwięcej białka w 100 g

  1. Makaron pełnoziarnisty suchy 13,9 g
  2. Płatki owsiane 13,2 g
  3. Makaron pszenny suchy 13 g
  4. Kuskus suchy 12,8 g
  5. Kasza gryczana sucha 11,7 g

Dobrze wiedzieć

Najczęstszy błąd przy liczeniu kalorii to pomylenie wagi suchej z ugotowaną. Ryż, kasze i makaron podczas gotowania chłoną wodę, więc 100 g ugotowanego produktu ma od dwóch do czterech razy mniej kalorii niż 100 g suchego. Jeśli ważysz przed gotowaniem, korzystaj z wartości dla formy suchej.

Dane: USDA FoodData Central (SR28), polskie nazwy i porcje: redakcja EatSee. Wartości są przybliżone i mają charakter informacyjny. Jak przygotowujemy tabelę kalorii.